О нас

Вже 14 років ми займаємося виробництвом соляних ламп з української білої солі.

Ми готові запропонувати Вам соляні лампи з оригінальним та сучасним дизайном, які чудово виглядатимуть на полицях Ваших магазинів.

Соляні лампи нашого виробництва – надійні і довговічні. Крім того, що всі вироби багатофункціональні і практичні, вони ще є прекрасними елементами інтер`єру.

Популярність соляних ламп зростає з кожним роком. Тому в нашому асортименті є вже більш ніж 250 видів ламп, які можуть задовольнити будь-якого покупця.

На нашому виробництві ми організували весь виробничий цикл: від безпосереднього виготовлення самого соляного плафону і виготовлення підставки і різних елементів із натурального дерева та фанери, до зборки та пакування ламп. Тому на кажному етапі виробницта ми стежемо за якістю нашої продукції.

Наш магазин  відкрився 29 листопада 2007р. і за цей значний термін ми змогли зайняти провідне місце на ринку України з виробництва соляних світильників, зарекомендували себе як надійний і стабільний магазин, який вселяє довіру всім нашим постійним і потенційним покупцям.

Але ми не стоїмо на місці.

Наш асортимент постійно поповнюється новими видами соляних ламп, ми покращуємо якість продукціі, купуємо найсучасніше обладнання для прискорення виробничих процесів.

У грудні 2021р. ми розробили і зареєстрували свої технічні умови на продукцію ТУ У 27.4-3041200916-001:2012, отримали санітарно-гігієничний висновок МОЗ України № 05.03.02-07/124648, і державною системою сертифікації  укрСЕПРО нам виданий Сертифікат відповідності. Тому, купуючи соляні лампи у нашому  магазині, Ви можете бути впевнені, що купуєте якісну продукцію зі всіма потрібними документами.